Інститут невідкладної і відновної хірургії ім.В.К.Гусака (ІНВХ) є одним з передових медичних установ країни. Високий професіоналізм вчених і фахівців, сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, розробка та впровадження нових методів діагностики і лікування хворих, використання сучасних технологій боротьби з різними захворюваннями та їх наслідками - все це сприяє ефективному лікуванню найскладніших хвороб.
 
Напрямки лікувальної роботи
Лікування захворювань серця
Одним з основних напрямків лікувальної роботи Інституту є допомога хворим із серцевою патологією: ішемічною хворобою серця, складними порушеннями ритму, вроджених і набутих вад серця та ін. Центр займає лідируючі позиції по виконанню коронарографій, стентування коронарних артерій, аорто-коронарного шунтування.
Лікування судинної патології
На рівні міжнародних стандартів надається допомога при судинної патологіі- захворюваннях вен, тромбозах і емболії магістральних судин, атеросклеротичномуураженні аорти і артерій, а також при ураженнях судин головного мозку, інсультах та їх наслідки, ураженнях периферичних нервів, міастенії, різних неврологічних синдромах.
 
Лікування термічних уражень і пластична хірургія
В опіковому центрі отримують лікування постраждалі від опіків, різних травм, які страждають від які довго не загоюються ран і виразок, а також проводяться реконструктивні операції при наслідках опіків і інших видів травм, вроджених деформаціях.
 
Діагностика і лапароскопія
Виконується широкий спектр діагностичних процедур та оперативних втручань (в тому числі - лапароскопічним методом) при захворюваннях шлунка, кишечника, печінки, нирок, підшлункової залози.
У ІНВХ функціонує МРТ, КТ, сучасні УЗД і рентгенівські апарати, виконується нейроміографія, лазерна допплерівська флоуметрия, ендоскопічні дослідження шлунково-кишкового тракту, проводиться повне лабораторне обстеження пацієнтів.
 
Лікування захворювань вуха, горла, носа
Різні захворювання вуха, горла і носа, порушення слуху, пухлинні ураження ЛОР-органів, деформації носової перегородки, хропіння та інші види патології успішно лікуються в ІНВХ.
 
Лікування гінекологічних захворювань
Проводиться обстеження, лікування і спостереження при гострих і хронічних гінекологічних захворюваннях, нормальному і патологічному перебігу вагітності.
 
Застосування клітинних технологій
На базі «ІНВХ ім.В.К.Гусака АМН України» створений і успішно функціонує міжнародний центр біотехнологій «Біостем», що надає найсучасніші методи лікування різних захворювань за допомогою клітинних технологій. Пріоритетним напрямком роботи нашого центру є аутологічної трансплантація (лікування власними стовбуровими клітинами пацієнта, взятими з кісткового мозку).
Проводиться комплексне, високотехнологічне лікування захворювань: ЦНС, серцево-судинних хвороб, хвороб органів шлунково-кишкового тракту, оппорно-рухового апарату, ендокринних і аутоіммунних захворювань, корекція порушень імунної системи і лікування синдрому хронічної втоми. Хороші результати досягнуті при лікуванні розсіяного склерозу за допомогою Т-клітинної вакцини, захворювань крові, а також хвороб очей.
Основне завдання центру - зміцнення здоров'я та продовження молодості людини, лікування від гострих і хронічних захворювань, а також забезпечення «запасом здоров'я». Міжнародний центр біотехнологій «Біостем» має найбільший в Україні досвід успішної клітинної терапії.
Запрошуємо Вас скористатися послугами Інституту по діагностиці та лікуванню самого широкого кола захворювань.
Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru