Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К.Гусака НАМН України є одним з провідних наукових і лікувальних установ країни.
СПІВРОБІТНИЦТВО
Інститут пропонує лікарям різних спеціальностей співпрацю. Ми пропонуємо Вам скористатися наявними можливостями Інституту для поліпшення якості медичної допомоги пацієнтам.
 На базі Інституту проводиться навчання студентів і післядипломне навчання лікарів, щорічно проходять тематичне удосконалення та підвищують кваліфікацію фахівці з різних медичних установ України та інших країн лікарів за хірургічними спеціальностями, неврології, офтальмології та ін.
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ
Ми займається розробкою нових методів діагностики і лікування різних видів вродженої та набутої серцевої патології у дорослих і дітей, а також розробкою і впровадженням високотехнологічних способів лікування різних захворювань з використанням аутологічних стовбурових клітин.
Інститут надає лікувальну і консультативну допомогу при широкому спектрі хірургічних і терапевтичних захворювань. У нас успішно поєднуються інноваційні та традиційні методи.
В Інституті працюють обласні центри по кардіології та кардіохірургії, термічної травми, судинної хірургії та інших спеціальностей. Проводяться консультативні прийоми по кардіологічним, судинним, хірургічним, гематологічним захворюванням, ЛОР хвороб, опіків і травм, гінекології, ревматгіческім хвороб та іншої патології.
В Інституті функціонують єдина в Україні лабораторія клітинного і тканинного культивування і міжнародний центр біотехнологій «Біостем», що надають найсучасніші методи клітинної терапії різних захворювань.
Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru