mbios 300x157 1Київ-Лондон, травень 2018
 «Дім інновацій» допомагає українським науковцям, технологічним винахідникам і стартапам у розвитку та комунікації з потенційними інвесторами.
Українська медична асоціація Великобританії (UMAUK), яка об’єднує медичних працівників українського походження, багато років підтримує талановитих українських медиків.
Borsch Ventures iнвестує, розвиває молоді технологічні компанії, пов’язані зі сферами біомедицини, фармацевтики та охорони здоров’я, а також підтримує крос-програми з найвідомішими акселераторами світу.
Об’єднавши зусилля, ці компанії оголосили конкурс біомедичних стартапів. До участі запрошені винахідники та команди інноваторів, які мають технологічні розробки в галузі медицини, біології, охорони здоров’я на стадії ідеї, pre-seed, прототипу, готового продукту чи бізнес-моделі. Застосування новітніх IT-розробок і світових підходів має вирішальну перевагу (блокчейн, штучний інтелект, доповнена реальність, розпізнавання зображень, великі дані, персоналізована медицина, телемедицина тощо).
Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru